header-przetworstwo
Cell 1
Cell 1
W naszej firmie wykorzystujemy jedynie czyste surowce pochodzące od czołowych światowych producentów tworzyw sztucznych.  Wykorzystanie dobrych i stabilnych jakościowo surowców jest jednym z punktów, na których opieramy wysoką jakość wyrobów które produkujemy.

Wszystkie surowce wykorzystywane w naszym przedsiębiorstwie posiadają stosowne certyfikaty

Firma Bepolplast posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Nastawienie przedsiębiorstwa na ciągły rozwój pozwala na ciągłe poszerzanie know-how przedsiębiorstwa.

Park maszynowy jest systematycznie wymieniany, modernizowany i doskonalony.

supen-ang

Przedsiębiorstwo Bepolplast od początku istnienia firmy przykłada dużą wagę do spraw ekologii.  Na każdym etapie działalności firma realizuje strategiczny cel jakim jest jak najmniejsza ingerencja w środowisko, poprzez realizowanie zasad odpowiedzialności ekologicznej przedsiębiorstwa.

Przy produkcji z wykorzystaniem tworzyw sztucznych stosowane są surowce od dostawców znajdujących się w światowej czołówce producentów tego typu materiałów. W procesie produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, m.in. technologia ECOdrive firmy Engel. Pozwala to na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej,  ilości wyrobów wadliwych,  poziomu emisji cieplnej oraz obniżenie hałasu.  System produkcyjny przedsiębiorstwa jest systemem zamkniętym.  Przedsiębiorstwo wykorzystuje 100% odpadów poprodukcyjnych do ponownego przetworzenia poprzez regranulację odpadów.
W celu edukacji pracowników ze sposobami oszczędzania energii, mediów i zasobów w firmie, cyklicznie organizowane są warsztaty i szkolenia.

Doświadczenie, jakość usług firmy Bepolplast przez lata zyskało zaufanie przedsiębiorstw działających na różnych rynkach