O BEPOLPLAST

Od ponad 25 lat jako producent elementów z tworzyw sztucznych oferujemy swoim klientom innowacyjne rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne w produkcji seryjnej na wtryskarkach .

Stawiamy na ciągły rozwój technologiczny i innowacyjność, co pozwala nam na wprowadzanie coraz to nowszych i lepszych rozwiązań w zakresie seryjnej produkcji elementów z tworzyw sztucznych . Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty dla klientów z różnych branż.

Długotrwałe relacje handlowe z naszymi klientami owocują systematycznym zawieraniem umów długoterminowych oraz wzrostem eksportu naszych produktów. Nasza oferta skierowana jest do firm poszukujących wyrobów wysokiej jakości, konkurencyjnych cen i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych.

Chętnie przedstawimy Państwu naszą szczegółową ofertę techniczno-ekonomiczną, która zostanie dostosowana do Państwa potrzeb i wymagań. Nasza kadra wesprze fachową poradą i pomocą w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa biznesu.

Zapraszamy do współpracy z nami, doświadczonym producentem elementów z tworzyw sztucznych, który gwarantuje najwyższą jakość i innowacyjność w branży wtryskowej .

Od ponad 25 lat zaufany producent elementów z tworzyw sztucznych

Producent elementów z tworzyw sztucznych i jego hala przetwórstwa tworzyw z maszynami firmy Engel.