01.
INŻYNIERYJNE WSPARCIE KONCEPCJI KLIENTA
Pomagamy zoptymalizować projektowanie wyrobu pod kątem przyszłego procesu produkcyjnego. Współpraca z klientem na każdym etapie.
Przygotowanie projektu z dbałością o szczegóły a następnie efektywne nim zarządzanie pozwala dostarczać formy w doskonałej jakości, terminowo i w ramach budżetu.
PROJEKTOWANIE FORM WTRYSKOWYCH
03.
PRODUKCJA FORM WTRYSKOWYCH
Produkcja form wtryskowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii daje wymierne efekty w postaci skrócenia czasu wytwarzania oraz ceny końcowej.
3.1.
TEKSTUROWANIE LASEROWE POWIERCHNI FORM WTRYSKOWYCH
Przewaga konkurencyjna poprzez indywidualizację.
Teksturowanie laserowe form wtryskowych.
Nadaj swoim produktom własny charakter

Oferujemy projektowanie form wtryskowych oraz narzędzi przez naszą kadrę wykwalifikowanych projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcji form wtryskowych.

Oferujemy wysokiej jakości usługi projektowania narzędzi – formy wtryskowe, matryce kuźnicze, wykrojniki.

Realizujemy zlecenia projektowania narzędzi na podstawie dostarczonych rysunków 2D, modeli 3d w plikach elektronicznych, wzorców koncepcyjnego elementu z tworzywa termoplastycznego lub określonych założeń konstrukcyjnych i funkcjonalnych założeń dla elementu.

Projektowanie form wtryskowych na oprogramowaniu typu CAD/CAM, co pozwala na wizualizację produktu lub narzędzia na każdym etapie projektowania.

Forma wtryskowa wykonana w naszej firmie to gwarancja najwyższej jakości oraz optymalnego kosztu wytworzenia narzędzia.

Połączenie powyższych czynników pozwala nam na szybkie realizacje wysokiej jakości nawet najbardziej skomplikowanych narzędzi.

Realizujemy pełen proces produkcyjny od fazy pomysłu , aż po gotowy wyrób .